شبکه فعالان حوزه نوشت افزاز . کتاب و صحاف

قوانین تحریرکاران

عمده فروشی تحریرکاران

فروشندگان

در تحریرکاران فروشندگان باید احراز هویت شوند . این امر برای اطمینان خریداران از شرایط و خدمات فروشنده الزامی است

فروشندگان باید از موجودی انبار خود اطمینان حاصل کنند و سپس کالا درج کنند . در صورت عدم موجودی و یا نقص موجودی . فروشگاهشان ۳ روز بسته شده و مبلغ ۲۰۰ هزار تومان جریمه می شوند .

فروشنده اجازه درج کالاهای ممنوعه با قوانین جمهوری اسلامی را ندارند . ( کالاهایی مانند : مشروبات الکلی . اسلحه . مواد مخدر و ….. )

فروشندگان فقط می توانند شماره کارت و شماره حساب فرد صاحب امتیاز پنل اشان در تحریرکاران را برای تسویه حساب در پیشخوان ثبت کنند . در صورت مغایرت شماره حساب تحریرکاران فروشگاه فرد را تا استعلام و بررسی کامل بسته نگه می دارد و اجازه خرید و فروش ندارند .

خریداران

در تحریرکاران برای صحت از سفارشات و درخواست خرید اطلاعات تجاری خریداران به صورت صحیح باید درج شود تا خدمات تحریرکاران بدون کم و کاستی انجام شود .

خریداران در صورت تحویل بار و مطابقت نداشتن بار مرسوله با فاکتور صادر شده می توانند کالا را مرجوع کنند

خریداران بر اساس احراز هویتشان اعتبار دریافت می کنند ( در حال ساخت )

خریداران در صورت ” در خواست خرید ” باید برای تامین کالا توسط فروشندگان تضمین ۴۰% از کل خرید را متقبل شوند . ( برای اطمینان از صحت درخواست خرید ) .

فضای مجازی

باز نشر دادن مطالب و کالا های تحریرکاران با ذکر منبع بدون مانع است و در صورتی که سواستفاده ای از محتوا و یا اطلاعات حساب چه توسط فروشندگان و چه از سوی کاربران باشد . پیگرد را به همراه دارد .

برای جلوگیری از اخبار کذب و شایعات در حوزه نوشت افزار . کتاب و صحافی فقط اخبار درج شده در تحریرکاران قابل استناد برای این وبسایت بوده .

لطفا برای آگاهی از اخبار داخلی سایت فقط شبکه های تایید شده در پایین صفحه سایت را منبع قرار دهید و به آن استناد کنید

قوانین کلی

وبسایت تحریرکاران بر آن شده است که فضای تجاری امن و با کارایی بالا برای تحریر دوستان و تحریرفروشان فراهم آورد .

وبسایت تحریرکاران تابع قوانین قانون اساسی و قوانین منطبق بر فضای سایبری جمهوری اسلامی ایران بوده و به صورت کلی از قوانین و چهارچوب های تعیین شده در ( اتحادیه کسب و کارهای مجازی / قوانین تجارت الکترونیک وزارت ارتباطات / قوانین سازمان فتای ایران ) پیروی و دستور عمل ها رو اعمال می کند .

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...
fa_IRPersian